KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13546108
nr 1354 6108
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AB, Strand. Motivet: 28,5x38 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:50:57
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
Rörstrand